Rýchle vyhľadávanie
V ponuke je 96 nehnuteľností.

Parádna 3 podlažná chata v záhradkárskej osade Chmelovica / Podolie pri Piešťanoch

55 000,00 €
Cena:
55 000,00 €
Kraj:
Trenčiansky kraj
Okres:
Nové Mesto nad Váhom
Obec:
Podolie
Kategória:
Chaty a rekreačné objekty
Stav objektu:
pôvodný stav
Počet miestností:
2
Podlahová plocha:
45 m2
Plocha pozemku:
371 m2
Balkón:
nie
Loggia:
nie
Terasa:
áno
ID inzerátu:
1427222

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkame Vám na predaj kvalitnú, murovanú 3 podlažnú chatku v krásnej lesnej záhradkárskej rekreačnej oblasti pri obci Podolie, neďaleko kúpeľného mesta Piešťany a známej obce Čachtice.

Chata je v pôvodnom, udržiavanom, veľmi dobrom stave, ponúka sa kompletne zariadená. Má tri podlažia, prízemie tvorí príjemná terasa s výhľadom na vlastnú záhradu, kde sú vysadené slivky a jablone, kde v prvom podlaží sa nachádza skladový priestor s chodbou a parádnou kúpeľnou /vaňa, umývadlo/ s vlastným ohrevom vody. Prvé podlažie je spojené vonkajším schodiskom s druhým podlažím, kde nájdete príjemnú izbu s kuchyňou, krbovými kachľami, nábytkom a sedením na trávenie príjemného času s rodinou, alebo priateľmi. S druhého podlažia prejdete rebríkom na tretie a tam Vás čaká prekvapenie, parádna drevom obložená izba, kde je manželská posteľ, plus ďalšia posteľ, plus 2 kreslá, plus dvere s prechodom na pekný balkón.
Chata je pripojená na elektriku a odkanalizovanie je riešené do vlastného septiku, vykurovanie je možné vlastnými krbovými kachľami tuhým palivom (pec), vlastná voda s vlastnej studne.
Záhrada je súčasťou záhradkárskej osady Podolie o veľkosti 371 m2.

Exkluzívna ponuka, nájdete iba v R1reality Piešťany.

Ponúkaná cena už zahŕňa:
1. kompletný právny servis pri predaji nehnuteľnosti, vrátane vypracovania zmluvy o budúcej kúpnej zmluve, kúpnej zmluvy autorizovanej advokátom a návrhu na vklad do katastra nehnuteľností
2. osvedčenie podpisov na kúpnej zmluve.
3. úhradu správnych poplatkov pri podaní návrhu na vklad vlastníckeho práva do katastra nehnuteľností v riadnom konaní

Za výhodnejších finančných podmienok poskytujeme klientom R1reality kompletné predajné a po predajné poradenstvo, vybavenie výhodného financovania kúpy, poistenia nehnuteľnosti, zabezpečíme prípadné geodetické práce, ohodnotenie nehnuteľnosti, vypracovanie súdno-znaleckého posudku, posudky aj pre účely dedičského konania, vypracovanie hydrogeologického posudku, sťahovanie, upratovanie, maliarske práce, dizajnového návrhu pre Váš nový domov, výrobu, dodanie a návrh Vášho nábytku a pod.

Všetky informácie Vám radi poskytneme v R1reality Piešťany
R1reality ...rýchla cesta k novému bývaniu.

Virtuálna prehliadka:

Maklér:

makler

R1reality

Telefón: 0948119119
E-mail: anton-ZVNC-r1reality.sk

Kontakt: