Rýchle vyhľadávanie
V ponuke je 113 nehnuteľností.

Bývanie v absolútnom centre kúpeľného mesta Piešťany

278 400,00 €
Cena:
278 400,00 €
Kraj:
Trnavský kraj
Okres:
Piešťany
Obec:
Piešťany
Ulica:
Nálepkova
Kategória:
Byty
Druh:
3 izbový byt
Podlahová plocha:
131 m2
Stav objektu:
kompletná rekonštrukcia
Na poschodí:
1
Balkón:
nie
Loggia:
áno
Terasa:
nie
ID inzerátu:
1427026

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkame Vám luxusný 3 izbový byt na ul. Nálepkova v absolútnom centre kúpeľného mesta Piešťany s parkovným miestom priamo v danom bytovom dome. Plocha: úžitková 130,60 plus dve lodžie, jedna z obývacej izby a druhá zo spálne. Nachádza sa na bezpečnom, vyvýšenom, príjemnom 1 poschodí s výťahom. Objekt má celkovo 5 poschodí. Podlaha: plávajúca. Steny: omietky. Okná: plastové. Vybavenie kúpeľne: veľký priestor s veľkým zrkadlom so sprchovacím kútom a dvoj umývadlom. Kúpeľňa je dômyselne prepojená s toaletou s pekným nábytkom. Vybavenie kuchyne: kvalitná kuchynská linka s umývačkou riadu a stavanými spotrebičmi. Kúrenie: ústredné kúrenie s lokálnou domovou kotolňou a s bytovými radiátormi. Ostatné vybavenie: televízor, internet, klimatizácia.
Výhody: centrum, obchody ako sú napr. luxusné butiky oblečenie, Ekopotraviny, víno Matyšák, lekáreň, obchodné centrum AUPARK, nemocnica, reštaurácie, kaviarne.
Exkluzívna ponuka, iba v R1reality Piešťany.

Názor makléra: Priestranný, vhodne dispozične veľkoryso riešený byt, predurčený na mestské bývanie v absolútnom centre kúpeľného mesta Piešťany. Výhodou je luxusné čiastočne zariadenie bytu, kde je možnosť dohody a záujmu o úplné zariadenie bytu. Výborná poloha, pešia dostupnosť do centra mesta, dobrá občianska vybavenosť. Privátne parkovacie miesto v bytovom dome v cene a taktiež blízkosť najväčšieho parkoviska mesta.

Potrebujete úver?
Ponúkame Vám AKCIU: Klienti R1reality, ktorí zveria vybavenie financovania kúpy nehnuteľnosti našim finančným expertom, získajú súdno-znalecký posudok pre vybavenie hypoúveru ZDARMA.

Ponúkaná cena už zahŕňa:
1. kompletný právny servis pri predaji nehnuteľnosti, vrátane vypracovania zmluvy o budúcej kúpnej zmluve, kúpnej zmluvy autorizovanej advokátom a návrhu na vklad do katastra nehnuteľností, odmenu R1reality
2. osvedčenie podpisov na kúpnej zmluve.
3. úhradu správnych poplatkov pri podaní návrhu na vklad vlastníckeho práva do katastra nehnuteľností v riadnom konaní

Energetická certifikácia podľa zákona č. 555/2005 Z.z. o energetickej hospodárnosti budov bude vykonaná v zmysle zákona pri predaji nehnuteľnosti. Podľa súčasnej konštrukcie a súčasného technického stavu objektu je možné predpokladať zaradenie do energetickej triedy B.
Všetky informácie Vám radi poskytneme v R1reality, zavolajte nám a dohodnite si obhliadku už dnes: 0948 119 119.

R1reality ...rýchla cesta k novému bývaniu.

Virtuálna prehliadka:

Maklér:

makler

R1reality

Telefón: 0948119119
E-mail: anton-ZVNC-r1reality.sk

Kontakt: