Rýchle vyhľadávanie
V ponuke je 113 nehnuteľností.

Chatka a záhrada /394 m2/ Hubina, okres Piešťany REZERVOVANÁ

19 900,00 €
Cena:
19 900,00 €
Kraj:
Trnavský kraj
Okres:
Piešťany
Obec:
Hubina
Ulica:
Hubina
Kategória:
Chaty a rekreačné objekty
Stav objektu:
pôvodný stav
Podlahová plocha:
16 m2
Plocha pozemku:
394 m2
Balkón:
nie
Loggia:
nie
Terasa:
nie
ID inzerátu:
1426971

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkame Vám na predaj chatu so záhradou v záhradkárskej osade v kat. obce Hubina. Do osady vedú dve prístupové lesné cesty, jedna z obce Hubina , druhá z Moravian nad Váhom neďaleko jazera Striebornica. Chata je umiestnená v lese Považského Inovca na hranici obcí v lokalite "Nad mlynom". Zastavaná plocha chaty je 16m2, pôvodný stav. Záhradkárska osada nemá elektrinu, voda je k dispozícii zo spoločného zdroja. Veľkosť pozemku 394 m2. Výnimočne slnečný, južný svah.

Názor makléra: Záhrada menšej výmery za dostupnú cenu, vhodná pre ľudí obľubujúcich kľudné prostredie, uprostred lesa s malebným výhľadom na protiľahlé svahy. Obľúbené miesto na hubárčenie či turistiku. Prístup po strmej lesnej, nespevnej ceste je možný aj bežným osobným automobilom.

Potrebujete úver?
Ponúkame Vám AKCIU: Klienti R1reality, ktorí zveria vybavenie financovania kúpy nehnuteľnosti našim finančným expertom, získajú súdno-znalecký posudok pre vybavenie hypoúveru ZDARMA.

Ponúkaná cena už zahŕňa:
1. kompletný právny servis pri predaji nehnuteľnosti, vrátane vypracovania zmluvy o budúcej kúpnej zmluve, kúpnej zmluvy autorizovanej advokátom a návrhu na vklad do katastra nehnuteľností, odmenu R1reality
2. osvedčenie podpisov na kúpnej zmluve.
3. úhradu správnych poplatkov pri podaní návrhu na vklad vlastníckeho práva do katastra nehnuteľností v riadnom konaní

Všetky informácie Vám radi poskytneme v R1reality, zavolajte nám a rezervujte svoj termín na obhliadku tejto jedinečnej nehnuteľnosti.

R1reality ...rýchla cesta k novému bývaniu.

Maklér:

makler

Mgr. Jana Pernischová

Telefón: 0915119114
E-mail: pernischova-ZVNC-r1reality.sk

Kontakt: