Rýchle vyhľadávanie
V ponuke je 102 nehnuteľností.

Firemné priestory /obchodná prevádzka s apartmánom a záhradou, pozemok 316 m2, centrum, Piešťany

188 000,00 €
Cena:
188 000,00 €
Kraj:
Trnavský kraj
Okres:
Piešťany
Obec:
Piešťany
Kategória:
Domy a vily
Stav objektu:
čiastočná rekonštrukcia
Počet miestností:
4
Podlahová plocha:
110 m2
Plocha pozemku:
316 m2
Energ. certifikát:
C
Balkón:
nie
Loggia:
nie
Terasa:
áno
ID inzerátu:
1426934

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkame Vám na predaj menší rodinný dom, ktorý sa nachádza v širšom centre Piešťan, v bezprostrednej blízkosti Teplickej ulice. Predmetom predaja sú dva objekty (predný dom s obchodnou prevádzkou a samostatná stavba v záhrade (1 miestnosť s kuchyňou a hygienickým zázemím).
Dispozične predný dom pozostáva z troch miestností a príslušenstva (samostatné WC, kuchynka, chodba) a má výmeru cca 70 m2. Okná juhovýchodnej orientácie. Dom je jednopodlažný (s možnosťou zobytnenia podkrovia), tehlovej konštrukcie, nová sedlová strecha (plech). V roku 2005 prešiel kompletnou rekonštrukciou, boli vymenené podlahy ( dlažba, plastové okná, nové rozvody elektroinštalácie, omietky, plynový kotol). Kúrenie je vlastné plynové. Mesačné náklady na prevádzku oboch domov činia iba 175,- eur. Aktuálne je predný dom využívaný na kancelárske účely, ponúka sa kompletne vybavený.
Zadný, samostatný 1 izbový apartmánový domček sa nachádza v záhrade. Výmera pozemku je 175 m2, z toho zastavaná plocha je 44 m2. Dom je jednopodlažný, rovná plechová strecha. V roku 2006 prešiel kompletnou rekonštrukciou, boli vymenené podlahy ( dlažba, PVC), kuchynská linka, plastové okná, nové obklady a sanita v kúpeľni. Kúrenie je vlastné plynové. Dispozične dom pozostáva zo vstupnej chodby, kuchyne s komorou, jednej spálne a kúpeľne s WC. Izby majú okná orientované na juh. K domu patrí malá, slnečná záhrada o výmere 131 m2. Apartmán sa ponúka kompletne zariadený.
Prechod do záhrady je spoločný so susedným domom, záhrada a pozemok so zadným domom je vlastný. Dláždené nádvorie s možnosťou vjazdu do dvora z ulice s možnosťou parkovania až 3 vozidiel.

Názor makléra: Menší zrekonštruovaný objekt s výbornou polohou v širšom centre mesta za výhodnú cenu, výnimočne vhodný pre malú firmu či služby. Bonusom je obývateľný, samostaný1 izbový apartmán (služobný byt) s vlastnou, malou slnečnou záhradou. Výhodná investícia, oba objekty je možné samostatne výhodne prenajímať, vzhľadom na obľúbenosť lokality ide o žiadaný artikel.
Exkluzívna ponuka iba v R1reality.

Potrebujete úver?
Ponúkame Vám AKCIU: Klienti R1 Reality, ktorí zveria vybavenie financovania kúpy nehnuteľnosti našim finančným expertom, získajú súdno-znalecký posudok pre vybavenie hypoúveru ZDARMA.

Ponúkaná cena už zahŕňa:
1. kompletný právny servis pri predaji nehnuteľnosti, vrátane vypracovania zmluvy o budúcej kúpnej zmluve, kúpnej zmluvy autorizovanej advokátom a návrhu na vklad do katastra nehnuteľností, odmenu realitnej kancelárie
2. osvedčenie podpisov na kúpnej zmluve.
3. úhradu správnych poplatkov pri podaní návrhu na vklad vlastníckeho práva do katastra nehnuteľností v riadnom konaní

Za výhodnejších finančných podmienok poskytujeme klientom R1 reality kompletné predajné a po predajné poradenstvo, vybavenie výhodného financovania kúpy, poistenia nehnuteľnosti, zabezpečíme prípadné geodetické práce, ohodnotenie nehnuteľnosti, vypracovanie súdno-znaleckého posudku, energetického certifikátu, posudky aj pre účely dedičského konania, vypracovanie hydrogeologického posudku, sťahovanie, upratovanie, maliarske práce, dizajnového návrhu pre Váš nový domov, výrobu, dodanie a návrh Vášho nábytku a pod.

Energetická certifikácia podľa zákona č. 555/2005 Z.z. o energetickej hospodárnosti budov bude vykonaná v zmysle zákona pri predaji ,daná nehnuteľnosť bude pravdepodobne zaradená do energetickej triedy C.

Všetky informácie Vám radi poskytneme v R1reality Piešťany.


R1reality ...rýchla cesta k novému bývaniu či úspešnému podnikaniu.

Virtuálna prehliadka:

Maklér:

makler

Mgr. Jana Pernischová

Telefón: 0915119114
E-mail: pernischova-ZVNC-r1reality.sk

Kontakt: