Rýchle vyhľadávanie
V ponuke je 102 nehnuteľností.

REZERVOVANÉ Budova obchodu a služieb " KIOSK PERLA " Piešťany

dohodou
Cena:
dohodou
Kraj:
Trnavský kraj
Okres:
Piešťany
Obec:
Piešťany
Ulica:
Nálepkova
Kategória:
Komerčné a prevádzkové priestory
Stav objektu:
čiastočná rekonštrukcia
Počet miestností:
8
Podlahová plocha:
138 m2
ID inzerátu:
1426844

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkame Vám na prenájom jedinečnú budovu obchodu a služieb, aktuálne využitú ako jedáleň, kaviareň a reštaurácia, obchodno/prevádzkový objekt " PERLA " v absolútnom centre kúpeľného mesta Piešťany.
Stavba je dispozične rozdelená na dve časti, a to reštauračnú časť' so zázemím toalety pre ženy a mužov s predsienkami pre verejnosť' a bar, kuchyňu, miestnosť' pre pizza pec so zázemím ako je sklad, šatňa, WC s predsienkou, manipulačná miestnosť pre personál. Z miestnosti reštaurácie je vstup do kancelárie. Z predsiene WC je vstup do miestnosti upratovačky.

Objekt je napojený na verejnú vodovodnú, kanalizačnú, elektrickú a plynovú sieť. V roku 2001 prebehla kompletná rekonštrukcia a taktiež prístavba k objektu.
Vstup do objektu je z verejne prístupnej spevnenej plochy na ulici Nálepkova, v blízkosti obchodného centra AuPark Piešťany.

Minimálna požadovaná doba nájmu: 12 mesiacov.
Nájomné: 0 €/mesiac + zálohová platba na energie vo výške si hradí nájomca samostatne.
Kaucia: 2.000,- EUR

V okolí budovy je kompletná občianska vybavenosť zodpovedajúca centru okresného mesta. 1 min. chôdze a ste na nábreží rieky Vám a taktiež SPA Piešťany.
Objekt je osadený v rovinatom, prístupnom teréne ako peši, tak aj autom, kde sa v tesnej blízkosti nachádza hlavné mestské parkovisko kúpeľného mesta.

Stavba ma hlavnú orientáciu miestnosti na sever. Stavba je založená na trámovom rošte, zvisle nosné konštrukcie sú sendvičové drevené, zateplené.
Nosná časť' stropu je súčasťou konštrukcie krovu. Strop je s rovným z obkladom zo sadrokartónu. Strechu tvorí drevený krov tvaru valbova zrezaná strecha. Krytina strechy je šindel. Klampiarske konštrukcie strechy a parapetov sú z pozinkovaného plechu. Úprava povrchov:
- vnútorných stien a stropov je vápenná omietka, pripadne pretmelený a prebrúsený sadrokartón.
Úprava v priestoroch WC a miestnosti pre prípravu jedla sú keramické obklady. Opravu vonkajších povrchov je tvorená tenkovrstvovou omietkou ako súčasť' kontaktného zateplenia. Objekt je celý bezbariérový. Schody sa v
objekte nenachádzajú.
- interiérové dvere sú osadené do oceľových zárubní. Okna sú plastové s izolačným dvoj sklom. Povrch
podláh je z keramickej dlažby. Vykurovanie je teplovodné. Vykurovacie telesa sú panelové kovové radiátory s termohlavicami. Zdroj tepla a teplej úžitkovej vody je plynový kotol umiestnený v manipulačnej miestnosti. V miestnosti baru je inštalovaný termostat. Rozvody elektriny sú pod omietkou, pripadne zalistované. Objekt je vybavený bleskozvodom. Vnútorný vodovod je z oceľových alebo plastových rúr. Vnútorná kanalizácia je z PVC rúr. V objekte je inštalovaný rozvod zemného plynu.
- v miestnosti prípravy jedál sú vybavené umývačkou riadu, chladničkou, mrazničkou, prípravňou cestovín, plynovým sporákom, elektrickou varnou doskou, fritézou, pracovným stolom, nerezovým stolom.
ďalšia samostatná miestnosť je prispôsobená na pečenie PIZZE, teda aj s pizza pecou. Miestnosti prípravy jedál sú vybavené vzduchotechnickým vetraním. V hygienických miestnostiach pre návštevníkov sa nachádzajú po dve záchodové misy so zabudovanou splachovacou nádržkou a dva pisoáre. V hygienickom zázemí pre personál sa nachádza sprchovací kút, záchodová misa a umývadlom. Objekt je vybavený zabezpečovacím systémom s kamerovým systémom. Manipulačný priestor má v podhľade inštalované reproduktory. Funkčná výška podlažia je 3,0 m.

R1maklér DOPORUČUJE: šanca získať jedinečný, zabehnutý priestor na vynikajúcom a jedinečnom mieste pre Vaše podnikanie.

Minimálna požadovaná doba nájmu: 12 mesiacov.
Nájomné: 1.000,- €/mesiac + zálohová platba na energie vo výške si hradí nájomca samostatne.
Kaucia: 2.000,- EUR

Ponúkaná cena už zahŕňa:
1. kompletný právny servis pri predaji nehnuteľnosti, vrátane vypracovania zmluvy o budúcej kúpnej zmluve, kúpnej zmluvy autorizovanej advokátom a návrhu na vklad do katastra nehnuteľností, odmenu R1reality
2. osvedčenie podpisov na kúpnej zmluve.
3. úhradu správnych poplatkov pri podaní návrhu na vklad vlastníckeho práva do katastra nehnuteľností v riadnom konaní

Okrem toho poskytujeme svojim klientom poradenstvo a vybavenie financovania kúpy, poistenia nehnuteľnosti, zabezpečíme prípadné dizajnérske práce, sťahovacie, upratovacie práce a pod.
Energetická certifikácia podľa zákona č. 555/2005 Z.z. o energetickej hospodárnosti budov bola vykonaná v zmysle zákona. Podľa súčasnej konštrukcie a súčasného technického stavu objektu bol bytový dom zaradený do energetickej triedy C.

Exkluzívna ponuka, nájdete iba v R1reality Piešťany.

Dohodnite si obhliadku už dnes.
R1reality ...cesta k úspešnému podnikaniu

Virtuálna prehliadka:

Maklér:

makler

R1reality

Telefón: 0948119119
E-mail: anton-ZVNC-r1reality.sk

Kontakt: