Rýchle vyhľadávanie
V ponuke je 90 nehnuteľností.

Prevádzkový výrobný objekt, 302 m2, pozemok 624 m2, všetky IS, Piešťany REZERVOVANÝ

164 800,00 €
Cena:
164 800,00 €
Kraj:
Trnavský kraj
Okres:
Piešťany
Obec:
Piešťany
Kategória:
Komerčné a prevádzkové priestory
Stav objektu:
čiastočná rekonštrukcia
Počet miestností:
6
Podlahová plocha:
302 m2
ID inzerátu:
1426547

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkame Vám na predaj prevádzkový objekt v priemyselnej časti Piešťan: Jedná sa prízemnú budovu pozostávajúcu z výrobných priestorov, skladových priestorov, kancelárie a sociálnych zariadení (šatne, toaleta, dielne,...) a odstavné plochy v nádvorí. Celková úžitková plocha objektu je 302 m2, výmera pozemkov činí 624 m2. Objekt bol daný do užívania v roku 1960, budovy prešli celkovou rekonštrukciou v roku 2004, posledná rekonštrukcia z roku 2018 pozostávala z výmeny strešnej krytiny a obnovy fasády. Objekt disponuje všetkými IS: vykurovanie je zabezpečené plynovými vykurovacími telesami, zásobovanie vodou z mestskej vodovodnej siete, odkanalizovanie do kanalizácie. Mesačné náklady na energie boli pri prevádzke výrobných hál 278,-EUR. Výhodná poloha: Objekt sa nachádza v priemyselnej zóne s možnosťou vjazdu pre nákladné automobily,1 km od privádzača diaľnice D1, 500 m železnica, 2 km od letiska.

Názor makléra: Zabehnutý priemyselný objekt v udržiavanom stave, optimálnej výmery pre menšiu výrobnú prevádzku za dostupnú cenu. Benefitom sú široké možnosti využitia, vzhľadom na situovanie v lokalite priemyselnej zóny, spĺňajúcej kritériá na povolenie priemyselnej prevádzky v zmysle územného plánu mesta.

Exkluzívna ponuka, nájdete iba v R1reality. Zavolajte nám už dnes a zabezpečte si miesto na obhliadky medzi prvými.

Ponúkaná cena je konečná, zahŕňa kompletný právny servis pri predaji nehnuteľnosti, vrátane vypracovania zmluvy o budúcej kúpnej zmluve, kúpnej zmluvy autorizovanej advokátom a návrhu na vklad do katastra nehnuteľností, osvedčenie podpisov na kúpnej zmluve, odmenu realitnej kancelárie a úhradu správnych poplatkov.

Okrem toho poskytujeme svojim klientom poradenstvo a vybavenie financovania kúpy, poistenia nehnuteľnosti, zabezpečíme prípadné geodetické práce, vypracovanie súdnoznaleckého posudku, vypratanie nehnuteľnosti a pod.

Energetická certifikácia podľa zákona č. 555/2005 Z.z. o energetickej hospodárnosti budov bude vykonaná v zmysle zákona. Podľa súčasnej konštrukcie a súčasného technického stavu objektu je možné predpokladať zaradenie do energetickej triedy D.

Všetky informácie Vám radi poskytneme v R1reality Piešťany.

R1reality ... rýchla cesta k úspešnému podnikaniu.

Maklér:

makler

Mgr. Jana Pernischová

Telefón: 0915119114
E-mail: pernischova-ZVNC-r1reality.sk

Kontakt: