Rýchle vyhľadávanie
V ponuke je 90 nehnuteľností.

N1investícia / Rodinný dom "FERIENHOUSE" / Banka pri Piešťanoch

398 610,00 €
Cena:
398 610,00 €
Kraj:
Trnavský kraj
Okres:
Piešťany
Obec:
Banka
Kategória:
Domy a vily
Stav objektu:
kompletná rekonštrukcia
Podlahová plocha:
473 m2
Plocha pozemku:
826 m2
Energ. certifikát:
B
Balkón:
nie
Loggia:
nie
Terasa:
nie
ID inzerátu:
1426185

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Exkluzívne ponúkame na kúpu zaujímavý investičný projekt, viacero objektov so zázemím, bazénom s veľkým potenciálom bývania, nájmu, sídla firmy....v tesnej blízkosti kúpeľného mesta Piešťany, SPA Piešťany v Banke pri Piešťanoch.
Úplne zrekonštruovaný, luxusný HOME resort prakticky poprepájaný, maximálne prispôsobený na bývanie, alebo na podnikanie napr. ideálne na prenájom, keďže je tam možnosť ponúknuť viac bytových jednotiek.
Priestor je možné využiť aj na iné účely ako je rodinné bývanie, napr. administratívne priestory obchodnej firmy........VÝHODA, 2 garáže a 3 parkovné miesta pred nehnuteľnosťou je súčasť predaja. Ide o zmodernizovanú, kompletne zrekonštruovanú stavbu a novú stavbu s priestranným nádvorím a dvorom, s bazénom a wellness zázemím, kde celková úžitková plocha obytných priestorov je 473 m2, na výmere pozemku 826 m2.
Nehnuteľnosť je napojená na všetky inžinierske siete.

Nehnuteľnosť obsahuje:
1. budova: 3 izb. rodinný dom s pivnicou, technickou miestnosťou a garážou. Vstupné schodisko v smerovaní do pivnice s technickými miestnosťami pre kúrenie, bazén a garáž, do obytnej časti na zvýšenom prízemí, kde je obývacia izba, komplet zariadená kuchyňa, samostatná toaleta, kúpeľňa so sprchovým kútom , wc, bidetom. Na prvom poschodí sa nachádzajú dve izby plus ďalšia kúpeľňa s vaňou a samostatnou toaletou.
2. budova - na prízemí: vstupná centrálna hala spojená s plne zariadenou kuchyňou a jedálenskou časťou, veľkolepá presvetlená obývacia izba množstvom úložných priestorov, samostatná kúpeľňa so sprchovým kútom.
2. budova na 1 poschodí a so samostatným vchodom a s veľkou terasou, vstupná centrálna chodba spojená s plne zariadenou kuchyňou, obývacou izbou, spálňa s množstvom úložných priestorov, samostatná kúpeľňa s sprchovým kútom.
2, budova prízemie obsahuje naviac zázemie 1 izba cca 22 m2 pre bazén a masáže.
každá bytová jednotka v budove 2 má samostatný vchod a v budove 2 sa taktiež nachádza veľká garáž kde pred garážou sú dve plnohodnotné parkovacie miesta.
Budovu 2 je možné prerobiť ako samostatný RD, podobne tak ako je budova 1.
Budova 3: vstupná centrálna hala spojená s plne zariadenou kuchyňou, jedálenskou časťou a obývacou izbou, samostatná kúpeľňa s sprchovým kútom plus spálňa.
Vysporiadané vlastníctvo, bez tiarch, k dispozícii!

Názor makléra: Zaujímavá investičná nehnuteľnosť s obrovským potenciálom: Kompletne zrekonštruované obytné a prevádzkové priestory priestrannej výmery a dobrá poloha zaručujú úspech podnikateľskému zámeru v oblasti cestovného ruchu, alebo iného podnikania, alebo samotného privátneho bývania. Benefitom je výborný technický stav, bez nutnosti ďalších investícii, použité kvalitné materiály, luxusné obytné priestory, praktické dispozície obytných častí, parkovné miesta, bazén a upravené exteriéry.

Exkluzívna ponuka, nájdete iba v R1reality.

Potrebujete úver?
Ponúkame Vám AKCIU: Klienti R1reality ktorí zveria vybavenie financovania kúpy nehnuteľnosti našim finančným expertom, získajú súdno-znalecký posudok pre vybavenie hypoúveru ZDARMA.
Ponúkaná cena už zahŕňa:
1. kompletný právny servis pri predaji nehnuteľnosti, vrátane provízie, vypracovania zmluvy o budúcej kúpnej zmluve, kúpnej zmluvy autorizovanej advokátom a návrhu na vklad do katastra nehnuteľností,
2. osvedčenie podpisov na kúpnej zmluve.
3. úhradu správnych poplatkov pri podaní návrhu na vklad vlastníckeho práva do katastra nehnuteľností v riadnom konaní

Za výhodnejších finančných podmienok poskytujeme klientom R1reality kompletné predajné a po predajné poradenstvo, vybavenie výhodného financovania kúpy, poistenia nehnuteľnosti, zabezpečíme prípadné geodetické práce, ohodnotenie nehnuteľnosti, vypracovanie súdno-znaleckého posudku, energetického certifikátu, posudky aj pre účely dedičského konania, vypracovanie hydrogeologického posudku, sťahovanie, upratovanie, maliarske práce, dizajnového návrhu pre Váš nový domov.

Zavolajte nám a dohodnite si poradie na prvé kolo obhliadok ešte dnes.
R1reality ...rýchla cesta k novému bývaniu a úspešnému podnikaniu.

Virtuálna prehliadka:

Maklér:

makler

R1reality

Telefón: 0948119119
E-mail: anton-ZVNC-r1reality.sk

Kontakt: