Rýchle vyhľadávanie
V ponuke je 102 nehnuteľností.

Objekt NA PREDAJ/ firma-bývanie-prenájom-služby / Piešťany

309 000,00 €
Cena:
309 000,00 €
Kraj:
Trnavský kraj
Okres:
Piešťany
Obec:
Piešťany
Kategória:
Domy a vily
Stav objektu:
kompletná rekonštrukcia
Počet miestností:
7
Podlahová plocha:
180 m2
Plocha pozemku:
219 m2
Energ. certifikát:
B
Balkón:
áno
Loggia:
nie
Terasa:
áno
ID inzerátu:
1425895

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkame na kúpu zrekonštruovaný rodinný dom v širšom centre kúpeľného mesta Piešťany, na ulici Sasinková, 330 m od Winterovej ulice a mestského parku. Ide o zmodernizovanú, kompletne zrekonštruovanú stavbu z pálenej kvalitnej tehly so sedlovou strechou s malým vnútorným nádvorím, s dvojgarážou, ktorá je aktuálne prestavená na dva obchodné priestory o veľkosti 2 X 15 m2. Celková úžitková plocha nehnuteľnosti je 180 m2, PLUS pivnica o veľkosti 90 m2 a celkovej výmery pozemku 219 m2.

Exkluzívna ponuka, nájdete iba v R1reality Piešťany.

Dom pozostáva z troch podlaží, kde jedno je pivničný priestor.
1. podlažie: Obývacia izba, 2 spálne, kuchyňa s s antikorovou doskou plus jedálenská časť, vstupná chodba, dve oddelené kúpeľne s umývadlom, sprchovým kútom a toaletou. Komplet zariadené a klimatizované.
2. podlažie: samostatný vchod, vstupná hala s kuchyňou s antikorovou doskou a jedálenskou časťou, obývacia izba, tri spálne, dve oddelené kúpeľne s umývadlom, sprchovým kútom a toaletou. Komplet zariadené a
klimatizované.
-1. podlažie pivničné priestory: skladové priestory, vybavenie catering, reštauračné kuchynské vybavenie a POZOR!, NÁKLADNÝ VÝŤAH NA NÁDVORIE DOMU!

Dom disponuje všetkými IS, ako je elektrika, plyn, kanalizácia, napojenie na mestský vodovod. internetové pripojenie, satelitná televízia, bezpečnostné schránky. Energetický certifikát, podľa konštrukčného vyhotovenia možno predpokladať zaradenie súčasnej stavby do energetickej triedy C.
Vysporiadané vlastníctvo, bez tiarch, k dispozícii IHNEĎ!

Názor makléra: Dobrá lokalita, vynikajúca poloha priamo na križovatke v úzkej spojitosti s centrom mesta predurčuje tento objekt na kvalitné mestské bývanie, alebo podnikateľské, obchodné využitie: mestské bývanie, alebo vhodné aj pre prenájom, pre obchodnú prevádzku, ambulanciu, kancelárske priestory, advokát, kliniku a pod. Obrovským benefitom je prístavba k domu zaujímavej výmery s možnosťou pohodlného parkovania - DVOJGARÁž, tak hľadané v centre mesta. Nehnuteľnosť je výnimočne zaujímavá aj pre INVESTOROV - vhodná na prenájom - samostatne rozdelené, zariadené bytové jednotky.

Potrebujete úver?
Ponúkame Vám AKCIU: Klienti R1 Reality, ktorí zveria vybavenie financovania kúpy nehnuteľnosti našim finančným expertom, získajú súdno-znalecký posudok pre vybavenie hypoúveru ZDARMA.
Ponúkaná cena už zahŕňa:
1. kompletný právny servis pri predaji nehnuteľnosti, vrátane vypracovania zmluvy o budúcej kúpnej zmluve, kúpnej zmluvy autorizovanej advokátom a návrhu na vklad do katastra nehnuteľností
2. osvedčenie podpisov na kúpnej zmluve.
3. úhradu správnych poplatkov pri podaní návrhu na vklad vlastníckeho práva do katastra nehnuteľností v riadnom konaní

Za výhodnejších finančných podmienok poskytujeme klientom R1reality kompletné predajné a po predajné poradenstvo, vybavenie výhodného financovania kúpy, poistenia nehnuteľnosti, zabezpečíme prípadné geodetické práce, ohodnotenie nehnuteľnosti, vypracovanie súdno-znaleckého posudku, energetického certifikátu, posudky aj pre účely dedičského konania, vypracovanie hydrogeologického posudku, sťahovanie, upratovanie, maliarske práce, dizajnového návrhu pre Váš nový domov, výrobu, dodanie a návrh Vášho nábytku a pod.

Zavolajte nám a dohodnite si poradie na prvé kolo obhliadok ešte dnes.
R1reality ...rýchla cesta k novému bývaniu.

Virtuálna prehliadka:

Maklér:

makler

R1reality

Telefón: 0948119119
E-mail: anton-ZVNC-r1reality.sk

Kontakt: