Rýchle vyhľadávanie
V ponuke je 96 nehnuteľností.

Reštauračné zariadenie "VAGÓN" ( pozemok 770 m2 ) Piešťany

175 000,00 €
Cena:
175 000,00 €
Kraj:
Trnavský kraj
Okres:
Piešťany
Obec:
Piešťany
Ulica:
Staničná
Kategória:
Hotely a reštaurácie
Druh:
reštaurácia
Stav objektu:
pôvodný stav
Podlahová plocha:
200 m2
Energ. certifikát:
Nemá
ID inzerátu:
1425395

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Pri železničnej a autobusovej stanici je pristavený originálny vagón, ktorý Vám ponúkame na predaj vrátane pozemku o veľkosti 770 m2 ako aj kompletne vybavené reštauračné zariadenie s terasou. Priestor pozostáva - reštauračný, 2x skladový priestor a kuchyňa (schválená hygienou), 2x sociálne zariadenie (dámske, pánske), 3x klimatizácia, podlahové kúrenie, bezpečnostný systém (alarm), rýchlo-obslužné okienko, ozvučenie vnútorného aj vonkajšieho priestoru. Reštauračné zariadenie je pripojené na všetky inžinierske siete: elektrika, plyn, kanalizácia, vodovod.

Reštauračný priestor "VAGÓN" sa predáva komplet s vybavením :
Kuchyňa: výčapná pípa, pracovné stoly, 2x mikrovlnka, 2x plynový sporák s el. rúrou, 1x mraziaci box, 1x chladnička, potravinová váha, 2x nerezový drez +1x odkvapkávací drez ....
Reštaurácia: menší, komplet vybavený bar s 2x barová stolička, 2x chladnička. Kapacita reštaurácie je 24 miest na sedenie (5x4-miestny stôl, 2x2-miestny stôl). Sedenie je riešené v boxoch, strop je zrkadlový, kazetový + detský kútik ...
Skladové priestory sú dva: vrchný tzv. suchý a spodný- pivničný, slúži na zeleninu, pivové sudy atď. K dispozícií je aj výťah slúžiaci na prepravu potravín, pivových sudov a pod.

V celom objekte - v reštauračnom VAGÓNE sa nefajčí, preto aj prostredie je vhodné a prijateľné na čakanie s deťmi, ktoré majú k dispozícii detský kresliaci kútik.
Vonkajšia terasa sa nachádza na betónovej platni o rozmere 10m x 6m, pod ktorou je priestor podpivničený a spojený so skladom. Kapacita terasy je cca 30 ľudí.
Pozemok sa aktuálne prepisuje na aktuálneho vlastníka, takže ponuka je vrátane pozemku na ktorom sa nachádza zariadenie.
Dobrá investícia, pozemok je súčasť ako autobusovej, tak aj železničnej stanice, kde v blízkej budúcnosti príde k rekonštrukcii autobusovej stanice, čo zvýši dlhodobú atraktivitu miesta, pozemku.

Exkluzívny predaj nehnuteľnosti, iba v R1reality Piešťany.

Potrebujete úver?
Ponúkame Vám AKCIU: Klienti R1reality, ktorí zveria vybavenie financovania kúpy nehnuteľnosti našim finančným expertom, získajú súdno-znalecký posudok pre vybavenie hypoúveru ZDARMA.

Ponúkaná cena už zahŕňa:
1. kompletný právny servis pri predaji nehnuteľnosti, vrátane vypracovania zmluvy o budúcej kúpnej zmluve, kúpnej zmluvy autorizovanej advokátom a návrhu na vklad do katastra nehnuteľností
2. osvedčenie podpisov na kúpnej zmluve.
3. úhradu správnych poplatkov pri podaní návrhu na vklad vlastníckeho práva do katastra nehnuteľností v riadnom konaní
4. kompletný servis spojený s ponukou, predajom, prevodom nehnuteľnosti (obhliadky, prezentáciu nehnuteľnosti, inzerciu ... atď.

Za výhodných finančných podmienok len exkluzívne v našej R1reality poskytujeme svojim klientom poradenstvo a vybavenie financovania kúpy, poistenia nehnuteľnosti, zabezpečíme prípadné geodetické práce, vypracovanie súdno-znaleckého posudku aj pre účely dedičského konania, vypracovanie hydrogeologického posudku a pod.

R1reality ...cesta k podnikaniu

Maklér:

makler

R1reality

Telefón: 0948119119
E-mail: anton-ZVNC-r1reality.sk

Kontakt: