Rýchle vyhľadávanie
V ponuke je 96 nehnuteľností.

POLYFUNKČNÁ BUDOVA / CENTRUM / TRENČÍN

dohodou
Cena:
dohodou
Kraj:
Trenčiansky kraj
Okres:
Trenčín
Obec:
Trenčín
Kategória:
Komerčné objekty
Stav objektu:
čiastočná rekonštrukcia
Podlahová plocha:
668 m2
ID inzerátu:
1422275

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkame Vám na predaj polyfunkčnú budovu po čiastočnej rekonštrukcii v lukratívnej lokalite v absolútnom centre Trenčína. Budova má 4 NP, pozemok výmery 711 m2, využitý na príjazdovú komunikáciu, parkovacie státie pre viac áut / možnosť využitia ako ďalšie stavebné parcely /.Úžitková plocha objektu je m2./
Budova má definované polyfunkčné využitie / obchody, služby, kancelárie pre právnikov, advokátov, lekárov a pod./ V horných podlažiach disponuje aj veľkoryso riešenými 4 bytmi.
Na prízemí je bazár a Secondhand, hygienické zázemie, nádvorie a parkovacie miesta s východom na ul.Palackého .
Na 1. NP sa nachádza 2 x priestranný obchod s výkladom do ulice o výmere 105 m2 a 110 m2.
Na 2.NP sa nachádza priestranný 4 izbový priestranný byt o výmere 107,26 m2 + balkón o výmere 3,63 m2 a 7 - izbový byt veľkorysý na priestor o výmere 143,26 m2 + balkón 11,17 a terasa 23,81 m2.
Na 3. NP sa nachádza priestranný 4- izbový priestranný byt o výmere 107,26 m2 + 2 x balkón o výmere 3,63 m2 a 5,24 m2 a 7- izbový byt veľkorysý na priestor o výmere 143,26 m2 + balkón o výmere 3,57 m2.
Na 4.NP sa nachádza povala.
V dome sú zavedené všetky IS: plyn,elektrika, voda / samostatné merače ), kanalizácia. Obchodné priestory prešli čiastočnou rekonštrukciou. Nesporným benefitom je možný príjazd a parkovanie na vlastnom pozemku v centre mesta.
Exkluzívna ponuka nehnuteľností R1reality Piešťany.

Názor makléra: polyfunkčný objekt s obrovským potenciálom, výnimočný svojou polohou a jedinečným pozemkom s možnosťou ďalšej výstavby v úplnom centre okresného mesta.
Nehnuteľnosť sa nachádza v lokalite s nadštandardnou občianskou vybavenosťou s výbornou dostupnosťou Bratislava a Žilina.
Nehnuteľnosť je s obrovským potenciálom, má priestranné obchodné a skladové priestory a spolu s mestskými bytmi veľkorysými na priestor, predurčujú túto nehnuteľnosť ako unikátnu investičnú nehnuteľnosť.
K dispozícií je výkresová dokumentácia, ktorá bude poskytnutá k nahliadnutiu serióznym záujemcom v našej realitnej kancelárií.
Exkluzívna ponuka nehnuteľností v R1reality Trenčín.

Ponúkaná cena už zahŕňa:
1. kompletný právny servis pri predaji nehnuteľnosti, vrátane vypracovania zmluvy o budúcej kúpnej zmluve, kúpnej zmluvy autorizovanej advokátom a návrhu na vklad do katastra nehnuteľností
2. osvedčenie podpisov na kúpnej zmluve.
3. úhradu správnych poplatkov pri podaní návrhu na vklad vlastníckeho práva do katastra nehnuteľností v riadnom konaní

Všetky ďalšie informácie a cenu radi poskytneme serióznym záujemcom v R1reality Trenčín.

Dohodnite si stretnutie už dnes !

Maklér:

makler

R1reality

Telefón: 0948119119
E-mail: anton-ZVNC-r1reality.sk

Kontakt: